Doma     BLOG     Rozcestník     Obsah JNK

 

Doma > BLOG

BLOG

14. prosinec 2013

Jak Na Kapry už i na Facebooku

Blog JNK má ode dneška svou vlastní stránku na Facebooku. Stránka byla vytvořena pro co nejrychlejší odběr novinek, které se připravují.

Proto aby se Vám zobrazoval nejnovější obsah JNK přímo na hlavní stránce Fb, klikněte na stránce na tlačítko To se mi líbí.

 

12. prosinec 2013

Co můžete vidět, slyšet a co prožijete při výlovu rybníka?

Abych konečně poznal přesnou odpověď na otázku v nadpise a pocítit tak na vlastní kůži pravou atmosféru rybářského řemesla, zjistil jsem, na kdy je nachystán tradiční výlov chovného rybníka v nedalekých Byškovicích, vesnici na okraji Polabské nížiny.

Vyčkal jsem na den D a vydal jsem se pomoci místním rybářům tahat sítě.

 

Reportáž detailně popisuje průběh výlovu a doplněné fotky Vám pomohou vykreslit si představu o rybářském řemesle.

Celý příspěvek

 

11.říjen 2013

Kaprařina v barvách nadcházejícího podzimu

Chladná rána, která se začala objevovat už v první třetině srpna, postupně nahrazuje chladnější počasí již během celého dne a poslední dny babího léta utíkají jako voda. První přízemní mrazíky se na konci září hlásí o slovo a rybářské revíry zahalují ranní mlhy.

Celý příspěvek

 
 

17.březen 2013

Jak usmrtit a vykuchat kapra

Protože pro velké množství lidí se stává příprava kapra v kuchyni nelibou záležitostí a neví si rady s postupem usmrcení ryby a jejího vykuchání, rozhodl jsem se proto připravit instruktážní video s jednoduchými kroky. Díky kterému ušetříte trápení Vám i kaprovi.

Doba trvání videa je 17 minut.

Video si můžete pustit nebo si níže přečíst jeho přepis.

Celý příspěvek

 

 

Doma > BLOG